Stil

Paris Jackson rrëmben vëmendjen me paraqitjen e saj në “Grammy 2024”, u shfaq pa tatuazhe


Vajza e legjendës së ndjerë të muzikës, Michael Jackson, Paris ka bërë bujë me stilin me të cilin u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Grammy 2024”.

Artistja, 25-vjeçe mbërriti në Los Angeles duke u dukur dukshëm ndryshe, jo vetëm me stilin e veshjes, por edhe me lëkurën pa tatuazhe.

Ylli i “Swarm”, e cila ka mbi 80 tatuazhe që mbulojnë trupin e saj, kaloi në tapetin e kuq pa shfaqur asnjë prej tyre.

Dhe kjo nuk ishte për shkak të veshjes së saj – Jackson kishte veshur një fustan të zi që shfaqte një hapje në pjesën e mesit dhe shfaqte një të çarë deri në kofshë.

Pra, ku shkoi e gjithë boja e saj?

Paris Jackson.

Vajza e mbretit të ndjerë të popit Michael Jackson përdori markën e kozmetikës ‘Cover FX’ për të ndryshuar përkohësisht pamjen e saj. Vetëm disa orë më vonë, modelet e saj të përhershme u kthyen.

Pas ceremonisë vjetore, ajo mori pjesë në festën pas festës së “Grammy” të Universal Music Group dhe ashtu si magjike, arti i saj trupor u duk sërish.

Dhe “Grammy” nuk është evenimenti i parë që Paris ndahet paraqitet pa artin në trupin e saj.

Në vitin 2018, kur aktorja e “American Horror Stories” kishte afërsisht 50 tatuazhe, ajo i mbuloi të gjitha për një fotosesion në Los Angeles aso kohe.

Përndryshe, ikona e ndjerë e muzikës botërore, Michael Jackson do të rikthehet në ekran më 18 prill të vitit 2025 me “Michael”, një film biografik me regji të Antoine Fuqua dhe ku do të luaj edhe nipi i Mbretit të Popit, Jaafar Jackson, në rolin e tij të parë madhor.

Lionsgate do e publikojë filmin brenda Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ndërsa Universal do merret me shpërndarjen jashtë shtetit. Filmi do të nisë prodhimin më 22 janar.

Prodhuar nga “Bohemian Rhapsody’s” Graham King dhe me skenar të John Logan, në përmbledhjen zyrtare të filmit thuhet se “”Michael” do t’i sjellë audiencës një portretizim tërheqës dhe të ndershëm të njeriut brilant, duke shpalosur detaje se si u bë Mbreti i Popit.

Filmi paraqet triumfet dhe tragjeditë e tij në një shkallë epike, kinematografike – nga ana e tij njerëzore dhe betejat personale deri te gjeniu i tij i pamohueshëm.

“Michael”, filmi i ri biografik kushtuar jetës, karrierës dhe sfidave të ikonës së pop-it Jackson do publikohet në vitin 2025

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore