Shqipëria

Parashikimi i motit, 27 shtator 2023


Dita e mërkurë e 27 shtatorit pritet të karakterizohet nga mot kryesisht i qëndrueshëm.

Nuk priten reshje, ose priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet .

Temperaturat pritet të jenë në bregdet 20 / 28 °C, në vendet e ulëta 18 / 30 °C dhe në vendet malore 13 / 22 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në bregdet deri e fortë.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

  • mot

  • Lajmet kryesore