Shqipëria

Parashikimi i motit, 23 maj 2024


Të enjten e 23 majit priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 17 / 23 °C , në vendet e ulëta: 15 / 24 °C dhe në vendet malore: 9 / 19 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore