Shqipëria

Parashikimi i motit, 13 prill 2024


Të shtunën e 13 prillit nuk priten reshje në asnjë qark.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 12 / 22 °C , në vendet e ulëta: 11 / 25 °C dhe në vendet malore: 8 / 24 °C.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore