Pajisje

OnePlus 11R konfirmoi se në krye ka Snapdragon 8+ Gen 1


OnePlus ka një ngjarje të madhe më 7 shkurt, ku do të publikoj OnePlus 11 dhe Buds Pro 2 për tregjet globale, përveç zbulimit të produkteve të reja.

Njëri prej tyre është OnePlus 11R, i cili zyrtarisht është konfirmuar se ka në krye SoC Snapdragon 8+ Gen 1.

OnePlus nuk ka zbuluar ende ndonjë specifikë tjetër të OnePlus 11R, por thashethemet thonë se telefoni inteligjent do të vijë me deri në 16 GB RAM dhe 512 GB hapësirë ​​ruajtëse, një ekran AMOLED 6.7″ 120 Hz dhe bateri 5,000 mAh me karikim me tela 100 W.

OnePlus 11R do të ketë një kamerë kryesore 50MP në pjesën e pasme dhe një kamerë 16MP në pjesën e përparme.

Mund të prisni që OnePlus të zbulojë disa detaje të tjera rreth OnePlus 11R në ditët që qojnë në ngjarjen e 7 shkurtit.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore