• Nokauti i frikshëm i Joshua-s, Helenius kishte nevojë për oksigjen

    Ish-kampioni i botës në peshën e rëndë në boks profesionist, Anthony Joshua, ka triumfuar të shtunën mbrëma në “O2 Arena” të Londrës me nokaut në rundin e shtatë ndaj finlandezit Robert Helenius. Por, Helenius kishte nevojë për oksigjen pas goditjes së rëndë, por u shërua dhe u largua nga ringu pa asistencë pasi përgëzoi Joshua-n. […]...