Pajisje

Një telefon i markës Coca-Cola pritet të shfaqet shumë shpejt në treg


Telefoni i markës Coca-Cola është një pajisje që mund të përfshihet në listën e “telefonave të papritur.

Coca-Cola po përgatitet të zbatojë një partneritet të ri me një prodhues ekzistues.

Renderimi i celularit Coca-Cola u përhap shpejt në rrjetet sociale, pajisja është me ngjyrë të kuqe dhe përmban logon e kompanisë prapa telefonit, si dhe dy kamera dhe një blic LED.

क्या आप लेंगे Coca Cola Phone, इस दिन होने वाला है लॉन्च - Mysmartprice  Hindi

Spekulohet se është në të vërtetë një pajisje e riemërtuar nga seria Realme 10, ose më saktë, modeli bazë Realme 10.

Gjithashtu, thuhet se ky model do të shfaqet së shpejti në Indi.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore