Film

News of the World, filmi i ri nga Tom Hanks


Pesë vjet pas përfundimit të Luftës Civile, Kapiteni Jefferson Kyle Kidd kalon shtigje për të kthyer një vajzë 10-vjeçare të marrë nga populli Kiowa.

/AlbanianPost.com

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore