Stil

Në një ditë të zakonshme, Don Xhoni, vishet me rroba që kalojnë shifrën prej 1 mijë eurove


Rep artisti i cili po bën bujë me projektet e tij muzikore, Don Xhon, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe me paraqitjet e tij.

Si plot artistë të tjerë, edhe Xhoni, preferon që të servojë një “look” sa më trendi e me shumë stil.

Së fundmi, ylli i hitit “Mafia”, është paraqitur me një veshje epike të kuruar deri në detaje duke iu përshtatur stilit të tij.

Në një fotografi të shpërndarë në llogarinë e tij zyrtare të Instagram-it, rep artisti nga Skenderaj është paraqitur me një dukje plot me shije, teksa faqja e cila merret me veshjet e estradës shqiptare ka bërë vlerësimin monetar të rrobave të Xhonit në fotografinë e publikuar.

Sipas, “Shqipe.closet”, ai ka shpenzuar hiq më pak se 1 mijë e 140 euro dhe atë vetëm për dy gjëra në trupin e tij.

Një qante e thjeshtë krahu nga marka “Gucci” i ka kushtuar Don Xhonit, 790 euro, ndërsa bluza e tij mban një çmim prej 350 eurove dhe i takon firmatos “VLTN”.

Një veshje me stil e me goxha kosto tashmë është bërë stil i jetesës së rep artistit, i cili po vazhdon të korr suksese me çdo projekt muzikor qe publikon.

Ndërsa, “Une foli i fundit” është kënga e lansuar nga Don Xhoni gjatë muajit maj e që aktualisht numëron afro 5 milionë klikime në YouTube.

 

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore