• Ndalet rryma në stadiumin ku u transferua Fabregas, tifozët ironizojnë “President paguaj faturat”

    Një ngjarje jo shumë e zakontë ka ndodhur në futbollin italian, më konkretisht në Serie B, në ndeshjen Como – Brescia. Tesksa zhvillohej minuta e 25-të, u ndal rryma në stadium dhe ishte e pamundur të shihej për rreth 10 minuta nga terri. Ata që kërkuan të ndryshonin disi atmosferën ishin tifozët të cilët ndezën […]

Të fundit nga Sport

  • Kaos në “Feti Borova”, 30 tifozë futen në ring dhe godasin boksierin kolumbian

  • UEFA bën reportazh me Sylvinhon dhe Elseid Hysajn

  • Messi fiton trofeun e 44 në karrierë – të parin me Inter Miami

  • Beshiktashi e prezanton Rashicën

  • Më shumë