Teknologji

Motorola Moto E22i merr certifikatat FCC dhe TDRA


Motorola vazhdon të zgjerojë linjën e çmueshme të Moto E.

E32 është telefoni i fundit që iu bashkua listes, dhe tani një Moto E22i misterioz u shfaq online.

Informatat në lidhje me telefonin ende janë të pakta

Telefoni mesa duket do të vijë me një kabllo në kuti, edhe një palë kufje. Kjo e bën mjaft të mundshëm një fole audio 3.5 mm në pajisje.

Regjistrimi në FCC ka të listuara dy numra IMEI të cilat sugjerojnë se do të ketë mbështetje për dy kartele SIM.

Në dokument përmenden edhe lidhja me LTE, Wi-Fi ac dual band dhe Bluetooth.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore