• Mes mungesave, Shqipëria humb ndeshjen por jo shpresën

    Shqipëri-Poloni ishte një ndeshje e mbushur me emocione, gjë që u reflektua në fushën e lojës dhe në shkallët e stadiumit “Air Albania”. Lojtarët shqiptarë mes mungesave për arsye dëmtimi dhe shëndetësore bënë një paraqitje dinjitoze përballë një Polonie më “mbrojtëse”. Tifozët ishin protagonistët e mëdhenj gjatë gjithë ndeshjes me këngë e ovacione që krijua...

Të fundit nga Sport

  • Padeli, sporti më i ri në Kosovë

  • Champions Leage/ Tifozët e Ajax-it dhe Dortmund-it dhurojnë spektakël (VIDEO)

  • Huliganët në aksion – skandal në derbin e Sllovakisë

  • Tifozët duan fitore, “Air Albania” mbushet kuqezi

  • Më shumë