Film

Margot Robbie në pritjen e ëmbël të fëmijës së parë


Aktorja e filmit “Barbie”, Margot Robbie është shtatzënë për herë të parë.

Ky do të jetë fëmija i parë për Robbie dhe bashkëshortin e saj, Tom Ackerley, shkruan Vogue, transmeton AlbanianPost.

Lajmi vjen pasi u shfaqën fotot e paparacëve të çiftit duke pushuar në liqenin e Komos, teksa Robbie u pa me barkun e rrumbullakosur.

Ackerley dhe Robbie janë martuar që nga viti 2016 dhe drejtojnë së bashku një kompani prodhimi, LuckyChap.

Në numrin e qershorit të vitit 2016 të Vogue, Robbie foli për marrëdhënien e saj me Ackerley.

Ata u takuan në vitin 2013 në xhirimet e dramës së Luftës së Dytë Botërore “Suite Française”, dhe fillimisht ata ishin thjesht miq.

“Unë isha vajza e fundit beqare. Ideja e marrëdhënieve më bënte të vjellja. Dhe më pas kjo më pushtoi. Ne ishim miq për kaq shumë kohë. Unë kam qenë gjithmonë e dashuruar me të, por kam menduar, ‘Oh, ai nuk do të më donte kurrë më. Mos e bëj të çuditshme, Margot’”, pati thënë ajo.

“Dhe më pas ndodhi, dhe unë isha sikur, sigurisht që do jemi bashkë. Kjo ka kaq shumë kuptim, ashtu siç asgjë nuk ka pasur kuptim më parë”, shtoi ajo aso kohe.

Ajo gjithashtu e përshkroi burrin e saj si “djaloshin më të bukur në Londër”.

Në vitin 2024, Ackerley i tha The Sunday Times se ai kalon pothuajse çdo ditë duke punuar dhe duke folur me gruan e tij. “Është pa probleme. Ne nuk kemi një kyçje, fikje. Të gjitha janë bërë një gjë”, tha ai.

Ajo intervistë doli të ishte e çuditshme, pasi Robbie dhe Ackerley kanë mbetur jashtëzakonisht privatë në lidhje me marrëdhënien e tyre – dhe me sa duket, do ta bëjnë këtë edhe për familjen e tyre në rritje.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore