Jetesë & Stil

Madelyn Cline mbështetë Pete Davidson-in gjatë shfaqjes së komedisë, mes thashethemeve për lidhje


Aktorja dhe modelja, Madelyn Cline ka marrë pjesë në shfaqjen e fundit të komedisë nga Pete Davidson në Las Vegas, mes thashethemeve se ajo është e dashura e tij.

Mediat amerikane kanë raportuar se dyshja kaluan 24 orë të shpejta në Sin City, ku qëndruan në suitën luksoze Crockfords Entertainment në Resorts World, shkruan PageSix, transmeton AlbanianPost.

Po ashtu, u tha se ndërsa dyshja ishin në qytet për shfaqjen e alumit “Saturday Night Live”, “Pete Davidson Live”, në Chelsea të shtunën mbrëma, Cline dhe Davidson “kaluan shumicën e kohës së tyre së bashku”.

Lajmi për romancën në rritje të aktores së “Glass Onion: A Knives Out Mystery” dhe yllit të “King of Staten Island” shpërtheu javën e kaluar – vetëm një muaj pasi u zbulua se Davidson dhe e dashura Chase Sui Wonders ishin ndarë.

“Ata kaluan natën së bashku në hotelin Beverly Hills dhe më pas hëngrën mëngjes së bashku atje të nesërmen”, tha një burim.

Davidson, 29 vjeç dhe Wonders, 27 vjeçe, shkuan në rrugë të ndara dy muaj pasi ai u rikthye në rehabilitim për shkak të luftës me çrregullimin e tij kufitar të personalitetit.

Pete Davidson.

Burimet zbuluan se aso kohe Wonders dhe familja e saj ishin jashtëzakonisht mbështetës për vendimin e yllit të “Bupkis” për të kërkuar përsëri trajtim.

Pas trajtimit, Davidson u shfaq më i lumtur dhe më i shëndetshëm se kurrë, ndërsa ishte jashtë dhe në qytetin e New York-ut.

Ndërkohë, Cline, 25 vjeçe, ishte në lidhje më parë me bashkë-yllin e saj Chase Stokes për më shumë se një vit.

Chase Stokes dhe Madelyn Cline.

“Chase dhe Madelyn nuk janë më bashkë”, zbuloi një burim në nëntor të vitit 2021.

“Nuk është sekret për ata që i njohin që ata u ndanë”, shtoi ai.

Një burim i dytë i brendshëm zbuloi se “gjërat u përkeqësuan midis Chase dhe Madelyn në shtator, dhe ata po flisnin hapur me miqtë për ndarjen deri në tetor”.

Menjëherë pas ndarjes, Stokes u kap me pasion duke u takuar me një grua misterioze në një bar në Orlando.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore