Libra

Libraria Dukagjini lanson ueb-faqen e avancuar që iu mundëson lexuesve të porositin mbi ½ million tituj nga e gjithë bota!


Libraria Dukagjini

Libraria Dukagjini ka lansuar uebfaqen që shërben për porositjen e librave online jo vetëm në Kosovë por edhe jashtë saj.

Ueb-faqja do shërbejë si një librari virtuale, ku lexuesit mund ti gjejnë mbi ½ million tituj nga e gjithë bota nga zhanre te ndryshme si: klasik, letërsi moderne, art, mode, biografi, poezi, psikologji, libra për fëmijë etj.

E veçanta e këtij ueb-i është që përveç strukturimit dhe shërbimit, është edhe shumë e avancuar.


Përveç që klientët munden me i pa librat që Libraria Dukagjini i posedon në librari  ata direkt mund ta bëjnë kërkimin dhe do t’iu shfaqet libri që nuk është ne librari por është tek partneri apo pala e tretë dhe mund ta bëjnë vetë porosinë prej ueb-it.


Të pasionuarit pas leximit, për t’i porositur librat kudo në botë mund të klikojnë në www.dukagjinibooks.com

 

Ky artikull është i sponsorizuar

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore