Jetesë & Stil

“Kylie Jenner u lidh me Tyga kur ishte e mitur, kur e mësova më dëbuan nga shtëpia”, thotë Blac Chyna


Modelja, Blac Chyna po reflekton për përfundimin e marrëdhënies së saj me rep artistin, Tyga dhe se si e mori vesh romancën e tij me modelen, Kylie Jenner.

Në episodin e fundit të podcast-it të Nick Viall, “The Viall Files”, modelja 35-vjeçe – e cila tani mban emrin e saj të lindjes Angela White – detajoi ndarjen e saj të vitit 2014 nga rep artisti, 33 vjeç.

Blac Chyna.

“Më duket sikur shkoi dhe më pas ai filloi të fliste me Kylie-n në atë kohë, kur ajo ishte 16 vjeçe apo diçka tjetër”, shpjegoi ajo për lidhjen e tyre trevjeçare.

“Po, isha e fejuar dhe gjëra të tjera, kështu që kjo i dha fund”, shtoi ajo.

Kur u pyet se si mësoi për Tyga dhe Kylie, tani 26 vjeçe, White u përgjigj –  “ndihem si të gjithë të tjerët, e mësova nga interneti”.

Personaliteti televiziv – e cila ndan djalin 11-vjeç King Cairo me Tyga – pohoi se menjëherë pasi thashethemet për romancën e tij të re filluan në vjeshtën e vitit 2014, ajo u detyrua të largohej nga shtëpia që ndante me rep artistin.

Tyga dhe Blac Chyna.

“Ishte në fakt kur miqtë e Tyga-s më hodhën nga shtëpia e tij. Po, ata i paketuan gjërat e mia dhe i vendosën në kamion”, tha ajo.

White pranoi se kjo ishte hera e parë që diskutonte se si erdhi fundi i marrëdhënies së tyre.

“Unë kurrë nuk kam folur për këto gjëra. Mendoj se kam mbaruar me këtë dhe njerëzit kanë nevojë për të dëgjuar anën time dhe versionin tim. Kanë kaluar vite. Më duket sikur koha ka kaluar”, shtoi ajo.

White e quajti atë kohë jetën e saj “një lloj çmendurie” për shkak të miqësisë së saj me motrën më të madhe të Kylie, Kim Kardashian.

Tyga, Kylie Jenner.

“Unë dhe Kim, ne ishim vërtet mikesha të mira. Unë isha në shfaqjen e saj dhe të gjitha këto gjëra të tilla”, tha ajo.

“Ne jetonim në të njëjtin komunitet. Dhe më pas motra e saj e vogël filloi të fliste me Tyga, gjë që ishte vërtet e çmendur sepse ajo ishte e mitur dhe më pas të gjithë erdhën drejt meje dhe filluan të më sulmonin”, shtoi ajo.

“Është sikur askush nuk e ka parë tradhtinë që po më ndodhte pas shpine duke folur me  dikë – Kim – dhe më pas motra e saj e vogël, mbi të cilën ajo nuk ka kontroll, filloi të flasë me të fejuarin tim dhe më pas unë sulmohem. A nuk është çmenduri?”, shtoi tutje ajo.

Pas ndarjes nga Tyga, White filloi romancën e saj të stuhishme me Rob Kardashian, vëllain e Kylie Jenner, me të cilin u nda në vitin 2017.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore