Pajisje

Ky është dizajni i iQOO 12


Më pak se 24 orë para publikimit të iQOO 12 në Kinë, gsmarena publikoi imazhet.

Shpejtësia, funksionaliteti dhe eleganca janë tre themelet e dizajnit të iQOO 12 me çdo detaj në telefon të krijuar me përpikëri sipas standardeve të larta të kompanisë.

Versioni Alpha i iQOO 12 i shfaqur në të zezë përmban xhami të ri fluorit AG.

Mbulesa e pasme krijon një efekt të ekuilibruar vezullues kur shikohet nën kënde të ndryshme.

Exclusive: This is the iQOO 12 design story

Të gjitha modelet iQOO 12 kanë një kornizë metalike me anët e sheshta që plotësojnë panelin e ekranit të sheshtë. Procesi i kostos totale të projektimit për serinë iQOO 12 vlerësohet në mbi 50 milionë INR (600,910 dollarë).

Seria iQOO 12 do të debutojë në Kinë nesër, ndërsa në Indi është planifikuar të bëhet më 12 dhjetor.

Exclusive: This is the iQOO 12 design story

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore