• Kurti e cilëson “të montuar” bisedën e Kusari-Lilës me Radojiçiç-in: Mimoza s’është anëtare e LVV-së

    Si “të montuar” e ka cilësuar bisedën e shefes së grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila me terroristin Milan Radojiçiç, kryeministri Albin Kurti edhe pse theksoi para gazetarëve se nuk e ka dëgjuar audio-incizimin ku dëgjohet duke biseduar Kusari-Lila me Radojiçiç-in. “Ajo është një situatë e montuar dhe Radojiçiç këtë muaj i bënë n...

Të fundit nga Politikë

  • Sveçla: Toleranca ndaj kriminaliteteve si fajdeja e haraçi ka përfunduar

  • Aksion i policisë kundër fajdexhinjëve, prangosen dy persona

  • Prokuroria nis hetimet ndaj profesorit Xhevat Krasniqi

  • Abazoviç për ndeshjen Serbi-Angli: Do të brohorasë për Serbinë

  • Më shumë