• Kultivim narkotikësh në Shkodër – ndalohen 8 persona – 5 prej tyre punonjës OSHEE

    Është finalizuar operacioni policor i koduar “Bërdica”, ku si rezultat janë sekuestruar 1 mijë e 200 fidanë narkotikë të kultivuar në vazo, 730 bimë të dyshuara kanabis sativa, 64 llamba elektrike, 64 impiante kondicionerësh për pastrim ajri dhe 40 stabilizatorë elektrikë. Gjithashtu janë vënë në pranga tetë shtetas ku pesë prej të cilëve janë punonjës [&hel...

Të fundit nga Politikë