Shëndet

Kris Jenner zbulon planet për heqjen e vezoreve të saj


Ylli amerikan i televizionit Kris Jenner ka folur emocionalisht për planet për heqjen e vezoreve.

Në skenat e shfaqjes së programit të tyre televiziv “The Kardashians”, personaliteti i medias amerikane dhe biznesmenja zbuloi se do të bënte procedurën pasi mjekët gjetën një cist dhe një tumor.

Ndërsa ishte me pushime në Kolorado me partnerin Corey Gamble, Jenner ua dha lajmin vajzave të saj, Kendall, Kim dhe Khloe Kardashian.

“Doja t’ju tregoja diçka sepse nuk jua kisha thënë ende, por shkova te mjeku dhe bëra skanimin tim”, tha ajo.

“Dhe kjo thjesht më bën shumë emocional, po ata gjetën një cist dhe si një tumor të vogël në vezoren time. Kështu që shkova te mjeku dhe më tha se duhet të më heqin vezoret. Dhe unë jam shumë e emocionuar për këtë”, shtoi ajo.

“Është gjithashtu një gjë që i takon plakjes. Një shenjë e ‘ne kemi mbaruar me këtë pjesë të jetës suaj’. Është një kapitull i tërë që sapo është mbyllur”, shtoi tutje Kris.

Jenner ka gjashtë fëmijë. Kim, Khloe, Kourtney dhe Rob Kardashian, nga martesa e saj me të ndjerin Robert Kardashian. Ajo gjithashtu ka Kendall dhe Kylie Jenner, nga martesa e saj me Caitlyn Jenner.

Kris Jenner shtoi se arritja e saj më e madhe ishte rritja e familjes.

“Njerëzit shpesh më pyesin se cila është puna më e mirë që keni pasur ndonjëherë, dhe unë gjithmonë them të qenit”, tha ajo.

“Bekimi më i madh në jetën time ishte të lindja gjashtë fëmijë të bukur”, shtoi ajo.

Duke folur para kamerës, Kim Kardashian u shpreh pse nëna e saj ishte e mërzitur.

“Të bësh një operacion dhe të heqësh vezoret është një punë vërtet e madhe”, tha ajo.

“Ndihem shumë e trishtuar për të. As që mund ta imagjinoja të isha në atë situatë dhe do të ndihesha vërtet e frikësuar që ta kaloja atë”, shtoi Kim.

Kourtney gjithashtu u pajtua, duke thënë se ajo “do të ndihej në të njëjtën mënyrë”.

“Është disi fuqia juaj femërore”, shtoi ajo.

“Do ta ndjeja këtë ndjenjë sentimentale të asaj që është krijuar”, shtoi tutje Kourtney.

Kendall shtoi: “E kuptoj se është e trishtueshme sepse ato vezoret e saj kanë sjellë të gjithë fëmijët e saj në botë, gjë që është plotësisht e drejtë”.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore