• Kraja-Nano, detajet e 32 urdhërarresteve

    Policia e Shtetit, me urdhër të Prokurorisë së Posaçme (SPAK), në orët e para të 19 majit lëshoi 32 urdhërarreste për krime të rënda dhe krim të organizuar, nga të cilat janë ekzekutuar 18 masa. Kjo u bë e ditur gjatë një konference të përbashkët për shtyp me kreun e SPAK-ut, Arben Kraja dhe drejtorin […]

Të fundit nga Politikë