Sport

Kosova – Armenia, formacionet zyrtare


Kosova do të përballet me Armeninë në ndeshjen e parë miqëosre të muajit tetor.

Trajneri Alain Giresse ka vendosur të bëjë disa ndryshime në listën e të ftuarve, ku ka vendosur t’iu japë më shumë hapësira futbollistëve të rinj.

Më poshtë keni formacionin zyrtare:

Kosova: Bekaj, Krasniqi, Dellova, Haliti, Sadriu, Jashari, Abedini, Bislimi, Kastrati, Veliu, Sadiku.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore