• Kombëtarja niset për në Austri, FSHF përcjell kuqezinjtë drejt rrugëtimit të Euro 2024

    Kombëtarja shqiptare mëngjesin e sotëm mbylli përgatitjet në “Shtëpinë e Futbollit” dhe është gati për t’u nisur drejt Austrisë. Nën një atmosferë fantastike menjëherë pas përfundimit të stërvitjes, djemtë kuqezi përjetuan një emocion të veçantë. E gjithë administrata e FSHF-së dhe disa fëmijë nga akademitë e futbollit në Tiranë takuan lojtarët dhe stafin te...

Të fundit nga Sport

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

  • ‘Albania’, Capital T publikon këngën që do të shoqërojë kuqezinjtë në Euro 2024

  • Më shumë