Stil

Kim Kardashian zbulon tatuazhin e fshehtë kushtuar ish të dashurit të saj, Pete Davidson


Themeluesja e “Skims”, Kim Kardashian ka zbuluar në episodin e fundit të “The Kardashians” se ajo bëri një tatuazh të fshehtë natën e intervistës së bujshme në “Saturday Night Live” në tetor të vitit 2021.

Duket se ekuipazhi i yllit të realitetit – duke përfshirë motrën Khloe Kardashian, La La Anthony, Tracy Romulus, Stephanie Shepherd dhe Allison Statter – e bindën atë që më në fund të bënte një hap në orën 4:30 të mëngjesit pasi ndau puthjen e saj të parë me të dashurin e ardhshëm Davidson.

Pavarësisht se dikur deklaroi se nuk do të “bënte kurrë tatuazhe “, nëna e katër fëmijëve përkujtoi një tatuazh simboli të pafundësisë brenda buzës së saj të poshtme në reality show-n e saj Hulu, dedikuar Pete-s, shkruan PageSix, transmeton AlbanianPost.

“Natën kur prita ‘SNL’, unë dhe të gjithë miqtë e mi bëmë tatuazhe të ngjashme dhe të gjithë i bënin në duar dhe unë thashë: ‘Nuk ka asnjë vend ku dua të bëj një tatuazh’”, tha Kim.

Ndërsa avokatja aspiruese ndryshoi qartë melodinë e saj për të bërë tatuazh, ajo zgjodhi një vend që e mbante atë të fshehur – deri më tani.

“Askush nuk e di, askush nuk e sheh atë”, vazhdoi Kardashian.

“E harroj, por herë pas here kur të laj dhëmbët dhe të shoh atë ngjyrë të zezë, do të them me vete “çfarë është kjo e zezë në gojën time?!”, tha ajo.

Davidson, ndërkohë, ka tatuazhin e tij të shenjës së pafundësisë të lidhur në të njëjtën mbrëmje.

Pas koncertit pritës të Kardashian, ylli 29-vjeçar i “King of Staten Island” shkroi emrat “Jasmine” dhe “Aladdin” në klavikulën e tij, së bashku me simbolin – një dremitje për skeçin me temë Disney në të cilin ata të dy luajtën.

Koleksioni i gjerë i artit të trupit të Davidson dikur përfshinte shumë homazhe të tjera për Kardashian, duke përfshirë inicialet e katër fëmijëve të saj, shprehjen “vajza ime është avokate” dhe madje edhe emrin e saj të parë të shënuar në gjoksin e tij.

Ndërsa komediani eliminoi shumicën e këtyre modeleve që nga ndarja e tyre në verën e vitit 2022, duket se Kardashian zgjodhi të mbante buzët e saj të paprekura.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore