Shqipëria

Kamëz: Aksident në Bulevardin “Blu”, ndërron jetë 30-vjeçari


Të enjten e 22 korrikut, është shënuar një incident i rëndë automobilistik me pasojë vdekjen e një 30-vjeçari me iniciale F. H.

Në bulevardin “Blu”, të Kamzës një makinë është përplasur me një motor.

Sipas policisë drejtuesi i mjetit që u përfshi në aksident është 25-vjeçari R. M.

Grupi hetimor, i cili ka mbërritur në vendngjarje, po vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë

“Me datë 22.07.2021, në bulevardin “Blu” mjeti me drejtues shtetasin R. M., rreth 25 vjeç, është përplasur me mjetin motorr me drejtues shtetasin F. H., rreth 30 vjeç. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motorrit shtetasi F. H.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore