Familja

Justin Timberlake shkon në Meksikë me familjen e tij pas deklaratave të forta në librin e Britney Spears


Këngëtari, Justin Timberlake i ka thënë “lamtumirë” Los Anxhelosit, pas të gjitha bombave që i hodhi ish e dashura e tij Britney Spears në librin e saj të porsa botuar – “The Woman In Me”.

Ish-frontmeni i  grupit “*NSYNC”, 42 vjeç u fotografua duke dalë nga një avion privat në Meksikë, teksa u pa i buzëqeshur ndërsa u nis nga avioni drejt një karroce golfi me djalin e tij më të vogël, Phineas 2-vjeç, në krahë.

Sipas DailyMail, transmeton AlbanianPost, Timberlake gjendet aty për një pushim familjar, kështu që gruaja e tij, Jessica Biel, dhe djali i tyre i madh, Silas 8-vjeç, ka të ngjarë të ishin në afërsi.

Imazhet shënojnë paraqitjen e parë publike të yllit të hitit “Mirrors” që kur u publikua tregimi i Spears, “The Woman in Me”.

Në fakt, Timberlake kohët e fundit çaktivizoi seksionet e komenteve në të gjithë llogarinë e tij në Instagram, mes reagimeve të fansave të zemëruar.

Burime pranë tij zbuluan se ai e mori vendimin për shkak të “komenteve të urrejtjes, të neveritshme që njerëzit po shkruanin” në postimet e tij.

Që atëherë, kritikët i kanë kthyer sytë nga Biel, pasi shumë kanë filluar të hedhin komente negative nën ngarkimet e saj.

Aktorja 41-vjeçe është përgjigjur duke kufizuar komentet që mund të lihen në faqen e saj.

Në librin e Spears, Britney detajon lidhjen trevjeçare që kishte me Timberlake nga viti  1999 deri në viti 2002.

Sipas Princeshës së Pop-it, ajo bëri një abort ndërsa ishte në lidhje me këngëtarin e “Cry Me a River”, sepse ai “nuk donte të bëhej baba”.

Këngëtarja e “Toxic” kujtoi “qarjen” gjatë procedurës “torturuese”, të cilën ajo u detyrua ta duronte në shtëpi për shkak të shqetësimeve të privatësisë.

Spears gjithashtu pretendoi se Timberlake e tradhtoi atë “disa herë” ndërsa ata ishin së bashku.

As Timberlake dhe as Biel – me të cilët u martua në tetor 2012 – nuk i kanë adresuar akuzat; megjithatë, ai thuhet se është “aspak i lumtur”.

“Justin nuk ka kontaktuar fare me Britneyn për asnjë nga këto dhe ai nuk do ta bëjë këtë sepse nuk ka asgjë që mund t’i thotë asaj”, zbuloi një burim javën e kaluar, duke shtuar se ai nuk është “në rregull me të”.

Një burim tjetër pohoi se publikimi dhe koha e tij prishën 11 vjetorin e martesës së çiftit.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore