Film

Jennifer Lopez është e përqendruar tek dashuria dhe “po e mban pozitivitetin në nivel”


Duket sikur këngëtarja Jennifer Lopez po përpiqet ta mbajë pozitivitetin në nivel.

Pas anulimit të saj javën e kaluar të turneut të saj të koncerteve verore në mënyrë që të mund të kalonte më shumë kohë me familjen e saj, Lopez ka ofruar një notë mirënjohjeje për fansat e saj.

Vizitorët e saj në “On The Jlo” u përshëndetën këtë javë me një shënim nga këngëtarja dhe aktorja për suksesin e filmit të saj të fundit “Atlas”, i cili po shfaqet në Netflix.

Mesazhi fillon me “Faleminderit”, shkruan CNN, transmeton AlbanianPost.

“Përshëndetje të gjithëve,” lexohet. “Sapo mora një lajm të mrekullueshëm dhe të gjitha janë për shkak të juve”.

Lopez tregon se “Atlas” së fundmi arriti në vendin e parë në listën e 10 titujve të filmave më të mirë të Netflix dhe ajo vlerësoi mbështetësit e saj.

“Mund të duket sikur ka shumë negativitet në botë tani… por mos lejoni që zërat e disave të mbyten sepse atje ka shumë dashuri”, thuhet në shënimin e saj.

“Faleminderit, faleminderit, faleminderit!! Ju dua shumë të gjithëve. Jennifer”, përfundon ajo.

Live Nation dhe Lopez njoftuan anulimin e turneut të saj “THIS IS ME…LIVE” të premten e kaluar, duke deklaruar se “do të merrte pushim për të qenë me fëmijët, familjen dhe miqtë e saj të ngushtë”.

“Unë jam plotësisht e mërzitur dhe e dëshpëruar që ju zhgënjej. Ju lutem, dijeni se nuk do ta bëja këtë nëse nuk do ta ndieja se ishte absolutisht e nevojshme”, tha Lopez në atë kohë.

“Ju premtoj se do ta kompensoj dhe do të jemi sërish bashkë. Ju dua shumë të gjithëve. Deri herën tjetër”, ka përfunduar ajo.

Lajmi erdhi mes raporteve të fundit që Lopez dhe burri i saj Ben Affleck kanë jetuar të ndarë.

Çifti u martua në korrik të vitit 2022. Turneu i Lopez ishte planifikuar të fillonte më 26 qershor në Orlando.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore