Jetesë & Stil

Jennifer Lopez e pranon që xhelozon kur gratë flirtojnë me burrin e saj, Ben Affleck


Këngëtarja latine, Jennifer Lopez ka pranuar publikisht se bëhet “xheloze” kur gratë flirtojnë me burrin e saj, regjisorin dhe producentin e shquar, Ben Affleck.

Gjatë një paraqitjeje në “Today With Hoda & Jenna”, ylli i hitit “On the Floor” luajti një lojë të quajtur “This Is Me… Now or Then?”, në të cilën ajo iu përgjigj pyetjeve që përshkruanin veten tani ose atëherë.

Kur prezantuesja Hoda Kotb e pyeti nëse ajo “bëhet xheloze nëse dikush ia gjuan Ben-it”, Lopez ngriti kartelën me fjalën “Now (tani)” të shkruar mbi të.

Jennifer Lopez e ftuar në emisionin “Today With Hoda & Jenna”.

Më pas ajo i paralajmëroi gratë që të qëndronin larg Affleck, 51 vjeç, duke thënë: “Mos luani me mua. Mos luaj me mua”.

Dhe kur e pyetën se çfarë do të bënte nëse dikush do të fillonte të flirtonte me aktorin e “Gone Girl”, ajo tha: “Së pari, unë jam një dashnore, jo një luftëtare, por do t’i bëj të ditur në një mënyrë shumë elegante dhe mënyrën e duhur për të qenë e zonja për të ecur deri në fund”.

Kjo nuk është hera e parë që Lopez, 54 vjeçe, tregon se mund të jetë posesive ndaj Affleck, me të cilin u martua në korrik të vitit 2022.

Nëntorin e kaluar, krijuesja e hitit “Let’s Get Loud” u pa duke u thënë me shaka fansave që “të të kishin kujdes” pasi ata u hodhën mbi aktorin e “Good Will Hunting”.

Një javë para atij momenti, Lopez u vërsul mbi të dashurin e saj, duke thënë se ai e bëri atë të ndihej “më e bukur” se kurrë më parë në jetën e saj.

“Ben dëshiron që unë të kuptoj vlerën time dhe ta di vlerën time”, shpjegoi ajo në një intervistë për Vogue.

“Ndihem edhe më e qetë dhe akoma më rehat. Më në fund jam në pikën e jetës sime ku e dua çdo pjesë të vetes pa falje. Çdo pjesë e imja, trupi im, zëri im, zgjedhjet e mia, madje, si, gabimet e mia. E gjithë kjo më bëri kjo që jam dhe më çoi këtu ku jam sot”, pati shtuar ajo.

Përndryshe, pas publikimit të albumit të saj të ri, “This Is Me… Now” dhe premierës së filmit të saj të shkurtër, Lopez ka njoftuar se do të nis një turne.

Jennifer Lopez.

Turneu i mbështetur nga Live Nation shënon herën e parë të këngëtares që nga turneu i vitit 2019 “It’s My Party” dhe do të realizohet në mbi 30 qytete në të gjithë Amerikën e Veriut.

Duke filluar me Kia Center të Orlandos më 26 qershor, Lopez do të ndalojë në qytete duke përfshirë Miami, Los Anxhelos, Toronto dhe Nju Jork përpara se të përfundojë në Houston më 31 gusht në Toyota Center.

Turneu do të shfaqë Lopez duke performuar hitet e saj më të mëdha, si dhe këngë të reja nga albumi i saj i ri, “This Is Me… Now”, një vazhdim i albumit të saj të vitit 2002 “This Is Me … Then”.

Jennifer Lopez vendos turneun e parë në pesë vjet në mbështetje të “This Is Me… Now”

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore