Vende

Java në foto


Një grua zhyt këmbët në det përpara orës policore, Marseille
Një helikopter fluturon mbi spektatorët gjatë një parade ushtarake, Kabul
Një udhëtar në mes të pyllit të mbuluar nga bora, New Hampshire
Fëmijë që lahen në një qendër sociale, Rio de Janeiro
Të sëmurët me Covid-19 shtrohen brenda një stadiumi të mbyllur, Brazil
Qytetarë shohin eruptimin e malit Sinabung, Indonezi
Protestuesit qëndrojnë përgjatë gomave të djegura të makinave gjatë një proteste, Beirut
Ushtarët arrestojnë një mbështetës të opozitës gjatë protestave të fermerëve, Indi
Ushtria hedh gaz lotsjellës ndaj protestuesve, Myanmar
Disa nxënëse të marra peng për një javë presin ndihmën mjekësore, Nigeri
Vajza praktikojnë sportin e takwondo-së, Afganistan
Demonstrues vrapojnë nga përndjekja e policisë pas protestave kundër arrestimit të këngëtarit Pablo Hasel, Spanjë
Djem e burra kremtojnë festën e Purim, në lagjen ultra-ortodokse Mea Shearim, Jerusalem
Një demonstrues mban lart flamurin senegalez gjatë protestave kundër arrestimit të ish-presidentit, Ousmane Sonko, Dakar

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore