Aplikacione

Instagram shtoi 25 efekte të reja


Instagram, ka sjellë shumë ndryshime në platformën e saj, fokusuar veçanërisht në mënyrën se si përdoruesit mund të rregullojnë dhe ndajnë fotografitë e tyre.

Një risi është 25 efektet për rregullimin e fotove në Instagram, duke sjellë opsione të filtreve për përdoruesit.

Edhe pse nuk është e qartë nëse të gjithë përdoruesit kanë qasje në këto efekte, disa raporte tregojnë se ajo është bërë e mundur për përdoruesit në iOS.

Këta janë filtrat e parë të rinj të Instagramit ndër vite.

Ky ndryshim është vlerësuar nga komuniteti duke ofruar më shumë mundësi për eksperimentim me pamje dhe stile të ndryshme për fotografitë e tyre në platformë.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore