Pajisje

Imazhi i parë i OnePlus Keyboard pritet të arrijë më 7 shkurt


OnePlus zbuloi më herët se do të nisë një tastierë, dhe tani kemi imazhet e pa publikuara zyrtarisht nga kompania.

Do të jetë e bardhë, me një çelës të verdhë Enter dhe një buton të rrumbullakët të kuq me qëllim të panjohur.

First image of OnePlus Keyboard appears, will arrive on February 7

Burimi zbuloi se tastiera OnePlus është planifikuar të publikohet më 7 shkurt.

Tastiera tashmë ka faqen e saj, duke zbuluar se prodhimi masiv është planifikuar për mars-maj, që do të thotë se do të duhet të presim një kohë të konsiderueshme pas njoftimit të shkurtit.

Kjo tastierë do të ketë një trup alumini, pajisja do të ketë një dizajn që do të ofrojë një tingull të këndshëm, por do të ketë amortizues të mirë për kërcitje të butë “duke ruajtur përvojën superiore të shtypjes”.

First image of OnePlus Keyboard appears, will arrive on February 7

 

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore