Film

Gjyla dhe Sheqa, ribashkohet çifti që kaq shumë u mungoi shqiptarëve


Pas ndarjes së vështirë, me të cilën s’u mësuam asnjëherë, Gjyla dhe Sheqa na vijnë sërish bashkë, sepse nuk bënin pa njëri-tjetrin.

Ndarjet kanë arsyet e veta. Por, për Sheqën dhe Gjylën ato nuk mund të ishin më të mëdha se arsyet për të qenë bashkë.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore