Sport

Futbollistët e Roma-s shkelin në fushën e “Air Albania” (VIDEO)


Futbollistët e skuadrës së Roma-s janë të parët që kanë zbritur në fushën e blertë të stadiumit “Air Albania”.

Italianët kanë bërë një vizitë të shkurtër dhe, më pas, vëmendja u zhvendos te konferenca për shtyp e trajnerit Jose Mourinho dhe dy lojtarëve, Lorenzo Pellegrini dhe Gianluca Mancini.

Duke filluar nga ora 19:30, holandezët e Feyenoord-it do të kryejnë stërvitjen e parë në “Air Albania”. Teksa Roma do të largohet në drejtim të hotelit ku do të akomodohen.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore