• Finalizohet operacioni policor “Investigation, në pranga 3 persona

    Është finalizuar operacioni policor i koduar “Investigation”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje ku si rezultat janë vënë në pranga tre persona. Gjithashtu në sajë të operacionit janë sekuestruar 2.3 kilogramë lëndë e dyshuar kanabis sativa, një armë zjarri, fishekë luftarak, dy aparate celulare...

Të fundit nga Politikë