• Finalizohet operacioni ‘Buna 2021’/ 8 në pranga, 1 në kërkim

    Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin e koduar “Buna 2021”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje, ku si rezultat janë vënë në pranga tetë persona dhe është shpallur në kërkim një tjetër. Gjithashtu nga operacioni është  sekuestruar arsenal armësh ( pesë armë zjarri, një armë gjahu, një armë […]...

Të fundit nga Politikë