Covid 19

Erashkat franceze ‘freskojnë’ pandeminë


Anne Hoguet, 74, prodhuese e erashkave franceze artizanale
Erashkë artizanale franceze

 

Anne Hoguet, 74, prodhuese e erashkave franceze artizanale

 

Kuti me fije mëndafshi për prodhimin e erashkave

 

Anne Hoguet, 74, prodhuese e erashkave franceze artizanale

 

Tre gjenerata prodhuesish të erashkave në një foto

 

Anne Hoguet, 74, prodhuese e erashkave franceze artizanale

 

Anne Hoguet, 74, prodhuese e erashkave franceze artizanale

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore