• “Emmy Awards” 2021 – Mes emocioneve dhe çmimeve

    Të dielën e 19 shtatorit u zhvillua ceremonia e 73-të e çmimeve “Emmy Awards 2021”. Eventi i madh dhe i rëndësishëm u mbajt në Los Angeles dhe u transmetua drejtpërdrejt në CBS dhe “Paramount”. Yjet nga bota e televizionit rrëmbyen çmime të rëndësishme. Seriali komedi-dramë, “Ted Lasso” i “Apple Tv+” ishte i nominuar për 13 […]...

Të fundit nga Jetesë & Stil