• E Dua-n edhe amerikanët

    “Dua është një super yll jashtë skene, po aq sa në të”. Këto janë fjalët e Ambasadores së SHBA-ve në Shqipëri, Yuri Kim, pasi ka darkuar me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ku kjo e fundit ka zhvilluar një vizitë të beftë në Tiranë. “Bisedë e mrekullueshme mbi njohjen e fuqisë dhe përgjegjësisë […]

Të fundit nga Politikë