• Dua Lipa në Tiranë: “Mburrem që kam mundësi të ndihmoj”

    Krenare, pozitive dhe e gatshme për t’ju gjendur pranë Shqipërisë, u shpreh këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa. Në konferencën për media në Tiranë, Dua ishte e shoqëruar nga babai i saj, Dukagjini dhe kryebashkiaku, Erion Veliaj. Mes shumë kurioziteteve për të dhe projektet që e rrethojnë qëndron dhe festivali “Sunny Hill”, detajet për të […]...

Të fundit nga Politikë