• Dardanët optimistë, Muriqi kërkon fitore ndaj Rumanisë

    Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur sot seancën e parafundit para ndeshjes me Rumaninë, që zhvillohet të premten në stadiumin “Fadil Vokrri” në orën 20:45. Edhe stërvitja e sotme ka qenë me intensitet, ku përzgjedhësi Alain Giresse ka punuar në disa prej skemave të lojës, si dhe në finalizim të aksioneve. Atmosfera në ekipin dardan […]...

Të fundit nga Sport

  • Portugalia kualifikohet në çerekfinale të “EURO 2024”

  • Franca e mposht Belgjikën, kualifikohet në çerekfinale të “EURO 2024”

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Më shumë

Më të shikuarat