Sport

Conference League, zbulohet programi i pasdites së kësaj të marte


Pasi dy skuadrat finaliste të UEFA Conference League kanë mbërritur në Shqipëri, ato janë gati të stervitën dhe trajnerët të dalin në konferencë për shtyp.

Skuadra e Roma-s ka vizituar stadiumin “Air Albania” rreth orës 15:30. 15 minuta më pas do të ketë një konferencë për shtyp nga Jose Mourinho, Lorenzo Pellegrini dhe Gianluca Mancini.

Një orë më vonë, në orën 18:45 është parashikuar konferenca për shtyp e trajnerit të Feyenoord-it, Arne Slot. I shoqëruar nga Jens Toornstra dhe Gernot Trauner.

Në orën 19:30 holandezët do të kryejnë stërvitjen në stadium.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore