Pajisje

Cilin model të AirPods duhet të blini?


AirPods përshtatet mirë për blerësit me një buxhet që nuk kanë nevojë shumë funksione.

Apple shet tre kufje të ndryshme: AirPods të nivelit fillestar (Gjenerata e dytë), AirPods (Gjenerata e tretë) dhe AirPods Pro të gjitha të reja për anulimin e zhurmës (Gjenerata e dytë).

Të tre modelet AirPod kanë çiftim të shpejtë me iPhone dhe mbështesin “Hey Siri”. Por modelet më të shtrenjta duken dhe përshtaten ndryshe, dhe kanë më shumë veçori. Dhe, sigurisht, modelet më të shtrenjta do të tingëllojnë më mirë.

Duke folur për çmimin, të tre AirPods kanë çmime shumë të ndryshme; AirPods (gjenerata e dytë) janë 50 dollarë më pak se AirPods të rangut të mesëm (Gjenerata e tretë), të cilat më pas janë 70 dollarë më të lirë se AirPods Pro të nivelit të lartë. Pra, duhet të mendoni vërtet se çfarë përshtatjeje dhe veçorish dëshironi, sepse do të ketë një ndikim të madh në çmim.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore