Jetesë & Stil

Britney Spears zbulon publikisht se dikur u takua me Ben Affleck


Këngëtarja e muzikës pop, Britney Spears, ka kohë që prej kur është bërë goxha aktive në mediat sociale, duke ndarë e zbuluar për miliona ndjekësit copëza edhe nga personalja.

Kësisoj, së fundmi Spears zbuloi se dikur u takua me regjisorin e aktorin, Ben Affleck “vite më parë”, ky i fundit aktualisht është i martuar me këngëtaren latine, Jennifer Lopez.

Ylli i hitit “Toxic” kujtoi lidhjen teksa hyri në Instagram për të ndarë një foto bardh e zi të saj duke pozuar përkrah yllit dhe kompozitorit të “Gone Girl”, Diane Warren si dhe Affleck – imazh i shkrepur në vitin 1999.

Fotografi e publikuar nga Britney Spears në Instagram.

“Foto e bukur e imja, Ben Affleck dhe Diane Warren vite më parë”, mbishkroi ajo.

“Ai është një aktor kaq i mrekullueshëm. A dështova të përmend se u takova me Benin atë natë… Sinqerisht harrova. Dreqin kjo po që është çmenduri”, shtoi ajo.

Këngëtarja vazhdoi, “Do të doja t’ju tregoja djema historinë e ndodhur më parë! O e dashur, thjesht po bëhem një vajzë thashethemegjike”.

Përplasja e shkurtër e Spears me Affleck, 51 vjeç, mund të ketë ndodhur përpara se Princesha e Popit të fillonte të takohej me Justin Timberlake po atë vit.

Ylli i hitit “Gimme More”, 42 vjeçe dhe anëtari i “*NSYNC”, 43 vjeç, ndezën thashethemet për romancë në pranverën e vitit 1999, pavarësisht se Spears i tha Rolling Stone në atë kohë se ajo “nuk kishte aspak ndjenja” për Timberlake dhe ishte e fokusuar vetëm në karrierën e saj.

Megjithatë, disa media më vonë konfirmuan lidhjen e tyre.

Të dy u ndanë në vitin 2003 pas akuzave për pabesi nga të dyja palët dhe një aborti, të cilat Spears i detajoi në kujtimet e saj të vitit 2023, “The Woman In Me”.

Britney Spears – “The Woman In Me”.

Krijuesja e hitit “Circus” më vonë gjeti dashurinë me Kevin Federline – me të cilin ishte e martuar nga viti 2004 deri në vitin 2007 – dhe ata mirëpritën dy djem së bashku.

Ajo vazhdoi të martohej me Sam Asghari në qershor të vitit 2022. Megjithatë, ai bëri kërkesë për divorc pak më shumë se një vit më vonë.

Sa i përket Affleck-ut, ai ishte duke u takuar me Gwyneth Paltrow midis viteve 1997 dhe 2000 në kohën e lidhjes së tij të supozuar me Spears.

Themeluesja e “Goop,” reflektoi për marrëdhënien e saj trevjeçare me Affleck gjatë një interviste të vitit 2015 me Howard Stern, duke pranuar se “ai nuk ishte në një vend të mirë në jetën e saj për të pasur një të dashur”.

Pas ndarjes nga Paltrow, ylli i “Argo” ishte publikisht beqar për dy vjet përpara se të vazhdonte me gruan e tij aktuale, Jennifer Lopez.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore