• Brenda mureve të manastirit ku u fsheh Radojiçiç me bashkë-kriminelë

    Ekipi i Albanian Post ka qëndruar këtë të mërkure në vendin ku ishte fshehur krimineli dhe terroristi, Milan Radojiçiç, pas sulmit terrorist ndaj Policisë së Kosovës, konkretisht brenda hapësirave të Manastirit të Banjskës në Zveçan Në këtë vend, nënkryetari i Listës Serbe, terroristi Radojiçiç, së bashku me disa kriminelë tjerë – të armatosur rëndë – [&hell...

Të fundit nga Politikë