• Beshiktashi e prezanton Rashicën

    Klubi nga Turqia Beshikash e ka prezantuar futbollistin kosovar Milot Rashica si përforcim nga skuadra angleze Norwich City. Në një video që e ka publikuar klubi nga Stambolli, Rashica shihet me çaj në dorë dhe duke e vizituar stadiumin e klubit turk. Ndryshe, sezonin e kaluar Rashica ishte futbollist i Galatasarayit. Transferimi i Rashicës i […]...

Të fundit nga Sport

  • Portugalia kualifikohet në çerekfinale të “EURO 2024”

  • Franca e mposht Belgjikën, kualifikohet në çerekfinale të “EURO 2024”

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Më shumë

Më të shikuarat