• Beshiktashi e prezanton Rashicën

    Klubi nga Turqia Beshikash e ka prezantuar futbollistin kosovar Milot Rashica si përforcim nga skuadra angleze Norwich City. Në një video që e ka publikuar klubi nga Stambolli, Rashica shihet me çaj në dorë dhe duke e vizituar stadiumin e klubit turk. Ndryshe, sezonin e kaluar Rashica ishte futbollist i Galatasarayit. Transferimi i Rashicës i […]...

Të fundit nga Sport