Jetesë & Stil

Ben Affleck “zihet mat” me ish gruan e tij mes ndarjes me Jennifer Lopez


Regjisori, Ben Affleck e kaloi ditën e babait me ish-gruan e tij.

Aktorja Jennifer Garner u pa teksa po shkonte në shtëpinë e ish-it të saj të dielën e 16 qershorit, e veshur me një pulovër gri, bluzë të bardhë, xhinse blu dhe atlete.

Aktorja 52-vjeçe e kompletoi pamjen e saj me një palë syze dielli të zeza teksa mbante një kanaçe me ujë të gazuar Waterloo.

Pas vizitës së yllit të “Alias” me ish-in e saj, ajo u dërgua në shtëpi nga ai, shkruan PageSix, transmeton AlbanianPost.

Gruaja aktuale e Affleck, artistja Jennifer Lopez, nuk u vu re në asnjë nga fotot, por në të njëjtën ditë, ajo postoi një homazh për të në Instagram, duke e quajtur atë një “hero”.

Ylli i “Hustlers” ndau një foto të Affleck nga filmi i tij i vitit 2001 “Pearl Harbor” në tregimet e saj në Instagram teksa ajo e lavdëroi atë në ditën e babait.

“Heroi ynë”, ka shkruar ajo me një emoji të bardhë në zemër. “Gëzuar Ditën e Babait”, shtoi ajo.

Lopez dhe Affleck nuk kanë asnjë fëmijë së bashku, por ata kanë fëmijë nga secila prej martesës së tyre të mëparshme.

Ylli i hitit “Waiting For Tonight” ndan binjakët Max dhe Emme me ish-bashkëshortin Marc Anthony, ndërsa Affleck dhe Garner kanë tre fëmijë së bashku: Violet, Seraphina dhe Samuel.

Ish-aktorët e “Gigli” u martuan në vitin 2022, gati dy dekada pas fejesës së tyre të parë të dështuar. Kohët e fundit, megjithatë, ata kanë qenë në qendër të thashethemeve për ndarje.

Nderimi i Lopez në Instagram vjen një ditë pasi u raportua se ajo ndjen se “nuk mund të bëjë më” për të shpëtuar martesën e dështuar të saj dhe Affleck.

“Jenny ka pasur mjaft dhe ajo me të vërtetë u përpoq, por ajo nuk mund të bëjë më shumë, nuk po bëhet më mirë, është më keq”, tha një burim.

Ylli i “Atlas” thuhet se “po përpiqet të bëjë më të mirën” e kohës së saj duke i vënë fëmijët e saj të parët. Burimi tha se ajo gjithashtu dëshiron të ringjallë turneun e saj të anuluar së fundmi në vitin 2025.

Është interesante se Lopez u pa duke kaluar kohë me Affleck në fundjavë.

Ata u fotografuan duke u kthyer në shtëpinë e tij me qira në Brentwood pasi kaluan disa orë në rezidencën e tyre prej 60 milionë dollarësh në Bel Air më herët në mëngjes.

Lopez më pas u pa duke u larguar nga shtëpia me qira e Affleck-ut më vonë atë ditë.

Këngëtari ka qëndruar në rezidencën në Beverly Hills që tani po shesin ndërsa Affleck ka banuar në shtëpinë e tij me qira. Ata thuhet se “e shohin njëri-tjetrin çdo disa ditë” ashtu siç bënë javën e kaluar.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore