Shqipëria

Begaj vizitë në Kosovë, takim në tre komuna


Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, u nis këtë të dielë për një vizitë dyditore në Kosovë.

Kreu i shtetit do të zhvillojë takime në tre komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjatë kësaj vizite në tre komunat, Presidenti Begaj do të nderojë, gjithashtu, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com

Lajmet kryesore