• “Ballistët” e Tetovës në Prishtinë, për ta përkrahur Llapin dhe për një ritakim me “Varvari” të Buducnost-it...

    Llapi do të ballafaqohet me skuadrën malazeze, Buducnost, në ndeshjen e kthimit të raundit të parë në Ligën e Konferencës. Takimin e parë në Podgoricë, skuadra e Llapit e humbi me rezultat 2:0, andaj synon që të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” ta përmbysë këtë epërsi. Për këtë ndeshje, drejtuesit e Llapit kanë bërë thirrje […]...

Të fundit nga Sport