Sport

Armando Broja nuk ndalet në Premier League, shënon sërish (VIDEO)


Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja, ka arritur të gjejë përsëri rrugën e rrjetës në Premier League.

Talenti i Chelsea-t, ka shënuar në përballjen mes Southampton-it dhe Brighton-it. Pikërisht në minutën e 28.

Numri “18” i Southampton-it e dërgoi topin në rrjetë duke i dhënë avantazhin 1-0 vendasve të Southampton-it.

Shkarkimi dhe publikimi i teksteve nga Albanian Post nuk lejohet pa përmendur burimin. Faleminderit për respektimin e etikës së profesionit të gazetarit.

/Albanianpost.com


Lajmet kryesore