• ‘Albania’, Capital T publikon këngën që do të shoqërojë kuqezinjtë në Euro 2024

    Artisti nga Kosova, Trim Ademi, i njohur me emrin e artit Capital T, ka publikuar këngën që do të shoqërojë Kombëtaren e Shqipërisë gjatë Kampionatit Evropian të kësaj vere, Euro 2024, në Gjermani. Kënga titullohet “Albania” dhe shoqërohet me pamje nga e gjithë Shqipëria, si dhe Prishtina dhe Shkupi. Në 3 minuta e 25 sekonda, […]

Të fundit nga Sport

  • Supergol i Rumanisë ndaj Ukrainës

  • Davis nokauton Martinin – mbron titullin e kampionit të botës

  • Kombëtarja shqiptare realizon fotot zyrtare para Euro 2024

  • Kombëtarja niset për në Austri, FSHF përcjell kuqezinjtë drejt rrugëtimit të Euro 2024

  • Më shumë